Internetinis Porsche fanų klubas.
Porsche fanu klubas
Pradinis puslapis
Porsche fanų FORUMAS
Sukurti savo naujieną
PAIEŠKA svetainėje


Porsche 912 (912E) istorija Komentaru -0

Porsche 912 lietuvaPorsche 912 yra pigesnioji ir paprastesnioji 911 versija, gaminta ir pardavinėta nuo 1965 iki 1969 metų, o šiek tiek patobulintas 912E versija dar kartą pristatyta 1976 metais. Juose gale montuoti 1,6 arba 2 litrų opoziciniai keturių cilindrų varikliai, išvystantys 90ag, o automobilis nesvėrė nė 1000 kg. Todėl nenuostabu, kad su tokia mase ir pakankamu varikliu tinkamoje vietoje, automobilis buvo smagus BEI ekonomiskas, naudojantis tik ~8 litrus benzino 100 km. Pradžioje 912 buvo netgi populiaresnis nei 911, ir gerokai išpopuliarino tiek Porsche vardą, tiek 911 koncepciją.


Porsche 356 - kaip jie užkariavo Ameriką Komentaru -0

porsche-356-white-blue1956 vasario mėnesio "Road & Track" numeryje pasirodė straipsnis, kuris skelbė štai ką-" Norėčiau jums pranešti, kad firmai Porsche pagal susitarimą su Ford Co., už mūsų turistinių, sportinių automobilių seriją suteikiamas "Continental" vardas.


Pirma diena ir jau 8 nariai! Komentaru -0

Per parą nuo svetainės sukūrimo jau turime 8 narius!

Mūsų auto tarpe, kiek man žinoma, jau bent pora 924 bei pora 944. Savo modeliuką galite įrašyti komentaruose po šia žinute. Pradėti ir logotipo bei svetainės dizaino kūrimo darbai. Nors iš lėto, bet per mėnesį iki automobilistų sezono atidarymo turėtumėm atrodyt geriau!

spausdinti tinkamas


Sveiki apsilankę Komentaru -0

Startuoja Lietuvos Porsche fanų svetainė. Mūsų klubas vienija Porsche automobilių fanus bei vairuotojus, kuriems Porsche tai ne šiaip puoselėjama prabangi transporto priemonė, o širdžiai miela ir dvasinga mašina, kuri reikalui esant gali ir parodyti charakterį. Mes nesam oficialus Lietuvos klubas, ir nepretenduojame juo tapti - jei norite, galite prisidėti prie jo arba dalyvauti abiejų klubų veikloje.

Svetainė pradėjo veikti 2009 kovo 16d. vakare, tad nekreipkit dėmesio į "neporšinį" dizainą - viskas po truputį

spausdinti tinkamas


Eiti į puslapį  1 [2]

Oficialusis klubas